استره Ledecká طلا ZOH 2018 است پیام بگذارید

عجیب و غریب، حساسیت، باور نکردنی. این است که چگونه پیروزی المپیک استریت Ledecká در فوق العاده اسلالوم است. رقیب چک در کره جنوبی برای مبارزه برای طلا در اسنوبرد آمد، اما او در حال حاضر توسط اسکی تکان خورد. برای یکصد و یک ثانیه او آنیتا وایت از اتریش را برد و طلا را به دست آورد.

پیونگ یانگ ZOH 2018

V Pchjongčchangu se Ledecká zapisuje do historie for tím، že yko první v historii absolvovala na olympijských hrách závody na lyżích a chystá se zároveň startovat i na snowboardu.

استره لدکا (* 23. března 1995 Praha) یخچال اسنوبوردی، věnující se alpským disciplíná، a alpská lyžařka. Na Zimních olympijských hrách 2018 zvítězila v superobřím slalomu žen، jakožto první český alpský lyžař، který vyhrál olympijský závod. V Pchjongčchangu se také stala prvním lyžařem v historii، který na olympiádě startuje v lyžařské i snowboardové disciplíně. وظیفه اسنوبوردی جی dvojnásobnou mistryní světa z paralelního obřího paralelního slalomu a také vicemistryní světa.

Jejim otcem je zpěvák a skladatel Janek Ledecký a dědem hokejista Jan Klapáč. Starší bratr Jonáš Ledecký působí jako výtvarník. Studuje pražské gymnázium v ​​Kodaňské ulici.

VLetch 2016 a 2017 voorraa questionnaire Král bílé stopy.

شما دوجنس سوئیچ یونیورسال هستید و شما می توانید از این اسنوبوردی استفاده کنید، در این صورت نیازی به استفاده از 2013 نیست. V paralelním slalomu patřila v roce 2013 mezi 10 nejlepších žen světa. ve slovinské Rogle vyhrála dne 18. لندن 2014 poprvé závod Světového poháru.

Na MS v akrobatickém lyžovaní snowboardingu 2015 v paralelním slalomu žen po dobře zajeté jízdě v kvalifikaci، kde po dvíž začeté jízdě konečné 2. místo، úspěšně pokračovala iv dalších kolech. V osmifinále porazila Japonku Tomoku Takeucivou، ve čtvrtfinále zvítězila nad Jekatěrinou Tuděgeševovou z Ruska، v semifinále porazila rakouskou závodnici ماریون Kreinerovou a و finále po chybě rakouské závodnice Julie Dujmovitsovédojela s velkým náskokem do cíle a získala zlatou medaili. Na MS 2017 získala zlato v paralelním obřím slalomu a stříbro v paralelním slalomu.

اشتراک

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *