Papírna EMBA spol. s ro، Paseky nad Jizerou

تصویر بارگیری رایگان برای استفاده رایگان.

من به شما کمک کردم؟ برای قهوه به من اهدا کن.

تصویر بارگیری

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru، čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti ik životnímu prostředí. جزییات محصولی که در اختیار شما قرار میگیرد را به شما معرفی میکنیم. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictí v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky، jakož i závazek za příspěvek k sociální stabililité celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882، kdy zde bla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční مقوا pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především نصب خودکارkých lepenkových strojů v letech 1970 a 1989، které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl، již pod značkou EMBA، zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentům kulturně-historickým významem. V نمونه جدیدی از نمونه کارها را در اختیار شما قرار می دهد و لینک های تبلیغاتی را به شما نشان می دهد.
ما از میراث نسل های گذشته آگاه هستیم، که ما را به امروز و تعهد ما برای موفقیت در یک کار آغاز کرده است. به عنوان بخشی از تلاش مداوم برای یک قدم جلوتر از رقبای ما، ما بر کیفیت محصول و روابط مشتری تاکید می کنیم.
تخصص حرفه ای ما و کارکنان با وضوح ما یک تضمین بلند مدت از بالاترین سطح خدمات می باشد. ما نه تنها محصولات را به فروش می رسانیم، بلکه راه حل های کامل برای مشتریان در بیش از کشورهای 30 در سراسر جهان ارائه می دهیم.

ارزش هایی که ما کاهش دادیم:

  • تولید و محصولات ارگانیک انعکاسی از ارتباط کلی ما با محیط زیست است
  • اخلاق یکی از بالاترین قواعد برای روابط در داخل و خارج از شرکت است
  • خدمات بازدید و حرفه ای به مشتریان ما واضح است
  • سهم ما در کیفیت زندگی کل شرکت محدودیتی بر مبنای شرکت نیست
  • بالاترین اشتغال ما سهم ما در توسعه موفق منطقه است

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. در صورت تمایل می توانید پروژه های مورد نیاز خود را در قالب پروژه های پلاستیکی به مدت طولانی در اختیار عموم قرار دهید.
EMBA zvítězila v کرایسکم کول جنوبیه ئه ئه ئه، prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů، kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek، kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci به 10 سال. Sortiment je navržen tak، aby uspokojil každý požadavek spojený se správou، tříděním archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

محصولاتی هستند که شما را مجذوب خود میکنند. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání، lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materálu a typem konstrukce obalu lés docílit maximální možné ochrany.

EMBA جادوگر 1998 دیجیتال گواهینامه سیستم کیفیت پوزه ČSN EN ISO 9001، který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění، jako například پوشش سال a Worldstar.
X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X کالا سازگار با محیط زیست hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy، krabice a بند. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papiru.

اشتراک
لطفا صبر کنید...

ارسال نظر

Adresa گلدان emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *