Tkalcovna RTK، spol. s ro Rokytnice nad Jizerou

تصویر بارگیری رایگان برای استفاده رایگان.

من به شما کمک کردم؟ برای قهوه به من اهدا کن.

تصویر بارگیری

شرکت RTK spol. s ro je výrobcem jirokého sortimentu tkanin v šířích 160-200 cm را انجام دهید as počtem nití v osnově do 10.710 nití. 2012 به شما این امکان را می دهد که از Vamatex Silver 360 استفاده کنید و از این طریق می توانید این کار را انجام دهید. až do 340 سانتی متر.

در صورت تمایل می توانید از نسخه های پیشین لیست ها را به لیست 24 اضافه کنید تا بتوانید به راحتی از طریق پیج رنک آن را مشاهده کنید.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a to yak přírodní، tak syntetické. آیا Útkového směru je možno zpracovat i příze multifilametní.

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí اکسپرس 7,4 v hmotnosti tkanin از 70 انجام 150 g / m2. Vedle toho se ale dále vyrábí i rozličný sortiment středně těžkých tkaniny s hmotností až do 420 g / m2 a به z přízí nejen bavlnářských، ale i přízí lněných، viskózových، syntetických، vlněných či směsových.

Firma RTK spol. s ro nabízí vedle prodeje režných tkanin také prodej tkanin bělených، barvených nebo jinak upravených، stejně tak i prodej kusových konfekčních výrobků (např. lůžkovin، utěrek، plen apod). Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavali.

Jedná se o výrobu zakázkovou، tzn. کمترین مقدار را در حساب کاربری خود داشته باشید. 2000m (نام کاربری ویتنام را در اختیار شما قرار می دهد).

Réční produkce dosahuje přes 2,2 miliony metrů، resp. 4 میلیونی متر2. Z toho více než 80٪ je exportováno do západních zemí a to pro nejnáročnější klientelu.

Rámcový výrobní مجموعه:

  • Košiloviny (بدون pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení، prostěradla)، včetně tkanin 100٪ lněných
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny، směsí nebo lnu (ubrusoviny، damašky، utěrkoviny، vaflové zboží، prostěradloviny، apod کامل).
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovky، plachtoviny، tkaniny pro tisk aj)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč. možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK، spol. s ro v Rokytnici nad Jizerou، je společnost، která navazuje na dlouholetou tradici textilní výroby v Rokytnici nad Jizerou. Základy firmy je tak možno datovat na na rok 1867. Vyráběly se zde výdy převážně bavlněné tkaniny a به hladké i zakárské، režné i barevné، určitou dobu měla firma i vlastní bělidlo، także sama patoga tkaniny do konečné prodejní podoby.

پس از 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np Podstatné změny nastaly po roce 1992، kdy byla firma zprivatizována. RTK، spol. sd.، spol. s ro، sro اطلاعات شرکت نام شرکت RTK، spol. s ro Následně vstoupil minoritním podílem do firmy i zahraniční kapitál، který umožnil jak modernizaci strojního parku، tak i zabezpečení nových zakázek a naplnění strojních kapacit tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. برای این کار باید به طور منظم بازسازی سازه های انباری، انعطاف پذیری الکتریکی را انجام دهید، در صورتی که هنوز عضو نشده اید. výměny rozvodů topení، na tkalcovně byly instalovány automatické klimatizační jednotky، zcela nové je vodní hospodářství apod.

Firma disponuje strojním zařízením، které zajišťuje výrobu staplových tkanin در حال حاضر، کیفیت بالا را به دست آورده اید jemné bavlnářské odęvní tkaniny.

Rokytnice در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد. جزییات تاریخچه پروتئین های متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد، در صورتی که مایل به استفاده از مطالب سایت هستید. V současnosti je již hlavně rekreačním، turistickým centrem sportovním. V létě je ideálním východiskem pro horskou turistiku av zimě pak významným střediskem pro sjezdové i běžecké lyţování.

اشتراک
لطفا صبر کنید...

همه نظرات

ارسال نظر

Adresa گلدان emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *